Курси Front-End-Developer

front-end-developer
Web front-end розробник – це програміст, який займається web програмуванням клієнтської частини веб-сайту. Завданням таких спеціалістів є створення зручного і привабливого дизайну і інтерфейсу, від чого залежить кількість користувачів web сайту. Ключовими для Front-end програміста є знання таких технологій як HTML, CSS, JavaScript, jQuery та AngularJS. Хороший front-end програміст також знає серверні мови, що необхідно для розуміння взаємозв’язку клієнтської частини з серверної стороною, в цьому питанні не обійтися без Ajax технології. Все перераховане вище є основним для web програмування, проте, дуже часто Web front-end фахівці використовують багато інших технології для забезпечення “юзабіліті”, “евристики”, “кросбраузерності”.
Для того, щоб стати Web front-end розробником, Ви можете пройти навчання на курсах програмування, зайнятися самонавчанням або ж вивчати програмування у ВНЗ за даним профілем. Слід зазначити, що курси програмування в CyberBionic Systematics допоможуть Вам швидко і якісно навчитися і навіть отримати рекомендації і допомогу в працевлаштуванні. Крім навчання на курсах програмування або у ВНЗ, треба навчатися і самостійно. Навчання веб програмування є дуже нескладним і цікавим.
Маючи таку спеціальність, Ви будете затребуваним фахівцем в сфері IT. Ваше працевлаштування не стане складним і виснажливим. Хороші веб програмісти працевлаштовуються у великі ІТ компанії. Так що вчіться і влаштовуйтеся на роботу – компанії будуть раді Вам як хорошому front-end програмісту.

Переваги нашого курсу:

Програма навчання:

 1. Введення в HTML, CSS та JavaScript
 2. HTML розмітка
 3. Синтаксис HTML, розмітка, теги
 4. Підключення таблиці стилів CSS
 5. Синтаксис CSS
 6. Поняття селектора та види селекторів
 7. Верстка та її види
 8. Медійні запити
 9. Знайомство з Bootstrap
 10. Елементи верстки на Bootstrap
 11. Підключення JS файлів
 12. Синтаксис JavaScript
 13. Основні команди JavaScript
 14. Функції JavaScript
 15. Підключення бібліотек jQuery
 16. Синтаксис jQuery
 17. Популярні CMS для створення сайтів
 18. Основи створення сайтів на WordPress
 19. WordPress шаблони, створення власного шаблону
 20. Домени
 21. Хостинг та його види
 22. Як перенести сайт на хостинг
 • HTML, CSS, JavaScript, jQuery

  2 000 грн
 • 10 занять (20 годин)
 • група до 5 чоловік
 • Зручний графік
 • Розсилання інформації на Email
 • м.Львів, вул.Луцького 2 (на карті)
 • Зареєструватися

ІТ Академія

Контакти

Back To Top